Kdo jsem

dsc00007

Jsem normální moravská matka

– to především.

 

 

 

Ctím vše, co je Člověku přirozené.

V současné době, kdy mám za sebou zkušenosti mého více než půl století života, si začínám uvědomovat, že zřejmě naše radostné cinkání klíči tehdy, v roce 1989, bylo lehce naivní.

Svobodomyslný a vnímavý člověk, který zažil totalitu, cítí impulsy omezování svobody už i v náznaku. A protože svoboda moje, našich dětí, i celé naší vlasti mi není lhostejná, rozhodla jsem se, jako občan mé vlasti, a zodpovědná matka, vstoupit tímto do veřejného prostoru, a vyjádřit tak můj pohled na současnou situaci.

Nikdy jsem nebyla „organizována“ v žádné politické straně, protože ráda dám na svůj „selský“ rozum, a poslouchám svůj přirozený cit. Nemohla bych tedy, ani v případě „naplňování cílů (jakékoliv) strany“, jednat v rozporu se svým svědomím.

Vážím si všech Lidí, kteří ve svém jednání zohledňují Dobro i pro ostatní, a kterým nejsou neznámé pojmy jako Láska, Laskavost, Morálka, Čest, a Svědomí.

Ráda však spolupracuji se všemi lidmi, kteří mají na srdci dobro naší země, její klidný a mírový vývoj – pro šťastnou budoucnost nás a našich dětí – v Míru, Svobodě, a Bezpečí.

Těší mne, že můj pohled a pocity nejsou v naší Vlasti ojedinělé, a mnozí lidé je cítí stejně, jako já.

Dává to naději na změnu k lepšímu, a přirozenějšímu životu pro nás všechny.